#NEW - Pełna sala na warsztatach Doroty podczas FEM !!!

Dodano 22.3.2020

     W dniach 5-6 marca 2020 roku odbyło się jedno z największych wydarzeń edukacyjnych dla branży fitness ,Fitness Experience Management, w tym roku pod tytułem, który wyjątkowo przypadł nam do gustu: "Less show, more experience".

Dorota Sędek przez dwa dni prowadziła warsztaty managerskie dla właścicieli i managerów klubów fitness. W ośmiu blokach tematych poruszyła takie kompetencje managerskie jak: budowanie autorytetu lidera, role lidera, style kierowania, wyznaczanie celów, delegowanie zadańn, kontrolowanie, udzielanie informacji zwrotnej, komunikacja, motywowanie i onboarding pracownika. Ilość godzin na sali stanowiła praktycznie 1/3 części edukacyjnej całego wydarzenia. Natomiast największą dumą napawa nas frekwencja na sali, która przez całe dwa dni była bardzo wysoka sięgając nawet 50 osób oraz podziękowania i pozytywne rekomendacje od Uczestników, które spływały do nas jeszcze parę dni po evencie.

Dorota została także zaproszona do wzięcia udziału w debacie eksperckiej, podczas której poruszane była największe wzwania branży fitness w ostatnim czasie.

FEM 2020 zostanie w naszej pamięci na długo!!! Dziękujemy wszystkim Uczestnikom naszych warsztatów za energię i otwartość do działania, a Organizatorom za zaproszenie do tego niezwykłego projektu.

Skontaktuj się z nami:

695 690 540

dsedek@candoconsulting.pl